Kurumsal Web Tasarım

İşletmenizin vizyonu, misyonu ve kurumsal yapısını en iyi şekilde yansıtan modern dokuya sahip web sitesi tasarımlarınızı oluşturuyoruz ve en iyi şekilde hizmetinize sunuyoruz. Tüm tasarımlarımızı ziyaretçilerinizin web sitenizde daha kolay işlem yapabilmesine yönelik tasarlıyor ve erişilebilirliğinizi en yüksek seviyelere çıkartıyoruz.

Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak bir çok işlem yapıyoruz. Yazı fontlarından kullanılacak resimlere, kurumsal renklerinizden özgün içeriklere varan bir çok detay göz önünde bulundurulup en iyi şekilde web sitenizi teslim ediyoruz.

Firmanızın en önde gelen temsilcisi web sitenizdir. Kurumsal kimliğinizi göz önünde bulundurarak sizi en iyi şekilde temsil edecek olan web sitenizi Lotus Creative Office olarak en profesyonel şekilde tasarlıyoruz.

Responsive Tasarımlar

Dijital kimliğiniz oluşturulurken yapılacak bir hata büyük sonuçlar doğurabilmektedir. Saygınlığınız, prestijiniz söz konusu olduğunda hataya yer vermemeniz gerekiyor. Lotus Creative Office olarak değerlerinize, değer katmayı görev ediniyoruz.

Akıllı telefonların gelişmesi ve kullanıcı sayısının zirveye ulaştığı dönemde web sitelerinde “responsive” yani tüm ekran boyutlarına duyarlı web siteleri olmazsa olmazdır. Tüm web sitelerin responsive olarak geliştirilmesi gerekiyor.

Responsive web tasarım, sayfayı yeniden boyutlandırırken, küçültürken veya büyültürken tüm cihazlarda sayfanın tasarım bakımından hatasız, bozulmadan aynı masaüstündeki gibi görünmesini sağlar.

Lotus Creative Office’de responsive web site tasarımımızda HTML5 – CSS3 gibi son tasarım teknolojileri kullanılmakta, gelişmiş modern tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Tüm cihazlarda en iyi görüntü ve kullanım performansı vermektedir.

Her şeyden önce responsive tasarım kullanıcı dostudur. Web sitenize giren her kullanıcı en iyi deneyimi yaşamalı ve imrenerek sitenizi incelemelidir. Bunu yapabilmesi için gerekli olan şey iyi bir tasarım ve responsive özelliğe sahip tasarım bölümleridir. Müşteri yelpazeniz geniş olacağı için siteye giren her kullanıcı farklı bir cihaz kullanabilir. Ama bu artık bir sorun teşkil etmiyor. Çünkü responsive tasarımlar bu sorunu tamamıyla ortadan kaldırıyor.

Dijital Dünyada Var Olun

Kurumsal web tasarımda sadelik ve işlevsellik en önemli unsurların başında gelir. Alanların etkin kullanımı ve kullanıcı odaklı olarak etkileyici olması web sitenizi ve dolayısıyla sizleri ön plana çıkartır. Bir firmanın kurumsallığı ve prestiji artık web sitesi ile rahatlıkla görülmektedir.

Web sitesinin tasarımına yeteri derecede önem ve özeni göstermeyen kuruluşlar, ziyaretçilerinin olumsuz bir algıya kapılmalarına neden olurlar. İnternet siteniz aslında sizin iş dünyasındaki itibarınızı belirler. Firmalar ürün, hizmet ya da kuruluşlarını tanıtmak için profesyonel olarak yapılan web sitelerine sahip olmalıdır.

Web siteniz sade ve kullanıcıyı yormamalıdır. Giriş sayfanız en önemli sayfanızdır, sitenizin vitrinidir. Her şeyden önce siteyi ziyaret eden kullanıcıların beğenisini kazanmalıdır..

Bu Dünyaya Merhaba Deyin…

son-berra-ceramic
© Telif Hakkı - Lotus Creative Office